
Zoals jullie weten past dat bij mij! Dat zie je terug in mijn toespraken, in mijn enthousiasme en in de dingen die ik doe!
Momenten creëren om te bewaren, te koesteren en later dankbaar op terug te kijken. Bij die momenten mag ik vaak een onderdeel zijn tijdens mijn werk. Maar ook in mijn eigen privé leven is dat iets waar ik op gebrand ben!
Wie mij wat langer kent weet het nog wel; nooit ging ik vroeger zonder fototoestel op pad… altijd bedacht op momenten die vastgelegd moesten worden. Inmiddels kan dat toestel thuisblijven en leg ik alles vast met mijn iPhone… Wel moet ik dan regelmatig mijn toestel legen, want ruim 2000 foto’s zitten er bij mij al snel op!
Maar wat doe je met al die foto’s? Fotoboeken? Jazeker, trouw na elke vakantie of bijzondere gebeurtenis. Maar een huwelijk, een shoot, of een foto van je kinderen? Daar wil ik meer mee doen dan verstoppen in een album! Muren genoeg, maar ja die zijn ook een keer vol!
Toen kwam ik
Photogifts tegen; ‘Unieke fotoprints in de hoogste kwaliteit bestelt u hier!’ stond er geschreven… daar wilde ik meer van weten! ‘Bestel in 4 stappen een afdruk van uw mooiste foto op unieke materialen! Fotoprints van topkwaliteit op elk gewenst formaat.’
Unieke materialen? Zeker! 7 soorten hout, aluminium, dibond, forex, plexiglas, canvas maar ook als tuinposter of behang verkrijgbaar! En de prijzen? Nou, zou dat wel kwaliteit zijn? Het was het proberen waard! Werkelijk in 4 stappen had ik mijn bestelling klaar; 60×40, vuren white wash, prachtige foto van ons gezin …

Vorige week woensdag besteld, vandaag binnen! En het resultaat is geweldig! Oordeel zelf en hou die mooie herinnering levend!
Lekker hip, lekker anders en anno nu. Koesteren voor altijd! www.photogifts.nl of volg ze op
facebook
Tip; Laat je trouwkaart, loveshoot of huwelijksfoto drukken op hout en maak er een gastenboek van! Succes verzekerd!